czwartek, 10 lutego 2011

Przypomnienie

Wczoraj dotarły do mnie 2 zgłoszenia na zawody pływackie. Jeżeli jest jeszcze jakiś chętny zuch to muszę otrzymać taką informację jak najszybciej, najlepiej dzisiaj. Bardzo się cieszę, że nasza gromada będzie reprezentowana na zawodach, ale byłoby jeszcze fajniej, jak by chciało się pokazać więcej z was. Może jeszcze ktoś się odważy?
Przypominam, że na najbliższą zbiórkę przynosimy czarne lub ciemne ubrania - w końcu będziemy mimami, więc musimy się dobrze prezentować!
Na ostatniej zbiórce było nas aż piętnaścioro! Może w poniedziałek będzie nas jeszcze więcej? Ciekawe czy znowu się uda...
A teraz czas na zadanie. Poproście rodziców, aby przeczytali to ,co jest napisane poniżej. 


Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie działalności naszej gromady. Związek Harcerstwa Polskiego jest organizacją pożytku publicznego, dlatego również na ten cel można oddać 1% podatku. Pieniądze te zostaną wykorzystane tak, by jeszcze lepiej mogły być prowadzone zbiórki - na materiały programowe, na zakup chust i znaczków zuchowych, czy na dofinansowania biwaków.

Jak wesprzeć naszą gromadę?

Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w ostatnich rubrykach zeznania podatkowego wpisujemy nazwę "ZHP Chorągiew Śląska" i numer, pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym, czyli KRS 0000273051. W tabelce Informacje Uzupełniające należy podać nazwę naszego hufca i gromady, czyli "Hufiec Beskidzki 21 GZ "Leśne Skrzaty"". Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, która wpłynie na konto naszej gromady.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz