środa, 2 lutego 2011

Hura!

Kochane Leśne Skrzaty,

bardzo się cieszę że na ostatnią zbiórkę przyszło nas tak dużo Im nas więcej tym zabawa lepsza, prawda? Może któremuś zuchowi uda się przyprowadzić jeszcze jakiegoś nowego kolegę lub koleżankę? Pamiętacie, założyliśmy się, że będzie nas w poniedziałek 15... Myślicie ze się uda?Kto zauważył zmiany na blogu? Wszyscy, prawda? To, że nasz blog wygląda teraz tak ładnie i kolorowo zawdzięczamy Jackowi, mojemu koledze ze szkoły (z V LO w Bielsku-Białej). Chciałabym mu teraz oficjalnie podziękować. Od teraz na dole każdego posta da się wpisywać informacje (w "komentarze"). Jakby ktokolwiek miał jakieś pytanie, zawsze można napisać, na pewno odpowiemy. 

A teraz ogłoszenie:
 
Czy któryś z zuch z naszej gromady umie pływać? A może w basenie czuje się jak ryba w wodzie? Właśnie dla tych zuchów zorganizowane zostały 

III Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej ZHPHufiec Czechowice - Dziedzice serdecznie zaprasza na III Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej ZHP, które odbędą się 26.02.2011r na basenie MOSiR „Wodnik” w Czechowicach-Dziedzicach.
Zawody zostaną przeprowadzone w trzech stylach dowolny, grzbietowy i klasyczny oraz sztafety w następujących kategoriach wiekowych – zuchy , harcerze, harcerze starsi i wędrownicy. Osobno dla dziewczyn i chłopców. 
Może chciałby ktoś wziąć udział w takich zawodach? Po zrobieniu jeszcze kilku drobnych zadań, osoby które wezmą udział w zawodach, zdobędą sprawność pływaka! Na najbliższej zbiórce będę zbierać zgłoszenia.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz