sobota, 5 marca 2011

PRZYPOMINAJKA

Sportowe skrzaty!

Pamiętacie o codziennych ćwiczeniach? Mam nadzieję, bo co to z nas by byli kandydaci do narodowej kadry na olimpiadę, gdybyśmy nie trenowali... W tym tygodniu przysiady, tak? 

A czy zuchy, które nie były z nami w kinie, pamiętały, o obejrzeniu jakiegoś filmu lub pójściu do banialuki? Bo w poniedziałek ostatnia szansa, żeby oddać rysunek z ulubioną sceną! 

Ale oczywiście zuchy pamiętają o swoich obowiązkach i w ogóle nie muszę przypominać! 
Tak samo o głowie skrzata, którą KONIECZNIE trzeba przynieść w poniedziałek!


A teraz zadanie.

Po raz kolejny muszę was poprosić, byście przekonali waszych rodziców, aby przeczytali wiadomość znajdującą się poniżej. Jest to bardzo, bardzo ważne, zależy mi, by każdy rodzic Leśnego Skrzata przeczytał tę informację. Ale na szczęście na was można liczyć :)
Drodzy rodzice Leśnych Skrzatów!W poniedziałek o 18 (po zbiórce) odbędzie się zebranie rodziców. Zależy nam, by byli na nim obecni wszyscy rodzice, ponieważ zostanie poruszonych na nich wiele kluczowych kwestii dla funkcjonowania gromady m.in.:
o wyjściach w weekend, biwaku, festiwalu piosenki zuchowej oraz kolonii zuchowej...
Bardzo proszę, aby państwo pamiętali o zapłaceniu składek (40zł za rok szkolny) oraz przyniesieniu kart z informacjami o dziecku (brakuje nam kilku kart)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz