środa, 31 sierpnia 2011

Na nowy rok szkolny

Drogie zuchy!

Już jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny a razem z nim nasza wspaniała zabawa w gromadzie. Wiem, że bardzo czekacie na pierwszą zbiórkę, ale niestety muszę was zmartwić
pierwsza zbiórka odbędzie się dopiero za dwa tygodnie(między 12 a 16.09),
kiedy będziemy wiedzieli jak wyglądają nasze plany lekcji.
Regularnie sprawdzajcie bloga bo na pewno pojawi się dokładna informacja o terminie już za niedługo.

Ale nie martwcie się, mamy za to dla was niespodziankę...


W dniach 16-18.09.2011 zapraszamy was na BIWAK ZUCHOWY! Zapisy zbiera dh. Ada na maila (adrianna.knyps@wp.pl) albo telefonicznie. Można się zapisywać tylko do 9.09 (piątek), ponieważ koniecznie musimy wiedzieć, ile zuchów będzie się z nami bawiło. Dlaczego? Bo będzie to bardzo wyjątkowy biwak. Jakiś Leśny Skrzat mówił mi, że może dowiemy się, jak zmieniać w złoto różne substancje... chyba, że nie jesteście ciekawi? :)


Kto może jechać na biwak? Każdy, kto skończył 6 lat, a nie ma więcej jak 9! Tak, jeżeli macie koleżankę lub kolegę, który chciałby zobaczyć, kim są zuchy i jak wspaniale potrafią się bawić, a nigdy nie był na zbiórce, to zaproście go na nasz wyjazd. Tylko koniecznie musi zgłosić się w terminie! Koszt biwaku będzie w granicach 40-45zł. Dokładną kwotę będę mogła podać waszym rodzicom dopiero, jak wpłyną wszystkie zgłoszenia.
Mam nadzieję, że w biwaku wezmą udział wszystkie zuchy, które mają już chusty i bardzo dużo zaproszonych przez was przyjaciół. Im będzie nas więcej, tym fajniej będziemy się bawić! Na pewno pojawię się w szkole, aby spytać kogo namówiliście :) Czekam na zgłoszenia z niecierpliwością.

Do zobaczenia!

Czuj!
dh. Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz